Informējam

Apdrošināšanas “Brokeru aģentūra – ROOT” , kas Latvijas tirgū darbojas vairāk kā 16 gadus, ir iegādājies apdrošināšanas brokeru kompāniju SIA “K. O. Partneri” .

SIA “Brokeru aģentūra – ROOT” un SIA “K. O. Partneri” apvienošana palīdzēs nostiprināt kompānijas pozīcijas Jelgavā un tuvākajos rajonos, kā arī turpinās sniegt saviem klientiem plašu un kvalitatīvu pakalpojumu piedāvājumu. Abu uzņēmumu mērķis ir ieviest skaidrību šķietami sarežģītajā apdrošināšanas pasaulē un nodrošināt kvalitatīvu un godīgu klientu apkalpošanu.

Ar 2022.gada 25. martu visas tiesības un pienākumus, juridiskās , tiesiskās un finansiālās saistības, kas izriet no SIA “K.O. Partneri” noslēgtajiem apdrošināšanas līgumiem tiek nodotas SIA ‘’Brokeru aģentūra – ROOT’’.  SIA “K.O. Partneri”  brokeri turpinās noslēgto līgumu attiecības ar tiesību un saistību pārņēmēju SIA ‘’Brokeru aģentūra – ROOT’’, cik tālu to nosaka noslēgtie sadarbības līgumi un darba līgumi, kas noslēgti ar darbiniekiem.

Papildus jautājumu gadījumā aicinām zvanīt uz vienoto info tel: 67847777 .

Kas ir K. O. Partneri

Mēs esam partneris, kas spēj Jums un Jūsu biznesam nodrošināt drošāku ikdienu un risku minimizāciju. Mūsu galvenās vērtības ir kompetence un serviss. Lai to nodrošinātu, uzņēmumā strādā tikai speciālisti  ar ilggadēju pieredzi (9-25 gadi), kas ir sasniedzami Jelgavā, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Madonā, Tukumā, Saldū un apkalpo klientus visā Latvijā.

Misija

SIA K. O. Partneri nemainīgie principi ir godīgums, profesionālisms, izpratne, atvērtība, savstarpēja uzticēšanās, vēlēšanās un spēja veikt ilgtermiņa ieguldījumus, kas bāzēti K. O. Partneri galvenajās vērtībās – cieņā pret katru indivīdu, savu uzņēmumu un valsti.

Mūsu specializācija

Sniedzam pilnu risku apdrošināšanas pakalpojumu klāstu uzņēmumiem un privātpersonām.

Apdrošināšanas speciālistu komanda

K. O. Partneri strādā augsti kvalificēti apdrošināšanas speciālisti. Katrs darbinieks pārzina savu darbu un spēj piedāvāt profesionālus risinājumus ātri un precīzi.

Klientu serviss

Katram mūsu klientam ir personīgais apdrošināšanas konsultants, kas sasniedzams 24/7 un ir gatavs palīdzēt visos ar apdrošināšanu saistītajos jautājumos.